etüt, eğitim, ders, ödev, bilgi evi, aktepe, Keçiören
Get Adobe Flash player

DUYURULAR

İletişim

Bağlarbaşı Mh. Bursa Cd. No:83 Keçören Aktepe ANKARA
Tel : 0312 340 30 80
e-posta: bilgi@bilgievietutmerkezi.com

BASINDA BİLGİ EVİ

4 Ocak 2014 tarihli Star gazetesi

 

Akşamları işlerinden yorgun argın gelen velilerimiz için çocukların ödevleriyle ilgilenmek kimi zaman bir ızdırap halini almaktadır. Zaten kısıtlı olan zamanı ödevler için harcayan veliler çocuklarıyla ilgilenememekte, çocuklar da anne baba sıcaklığını yaşayamamaktadır.

SİZ ÇOCUĞUNUZLA İLGİLENİN ÖDEVLERİ TESTLERİ BİZE BIRAKIN….

Merkezimizde, öğrencilerimiz okul sonrasında ödevlerini öğretmenler gözetiminde yapar ve okulda eksik kalan konuları branş ve sınıf öğretmenlerimizle işleyerek eksiklerini tamamlar.

İşlenen konular, her öğrencinin ihtiyacına göre belirlenir. Özellikle çalışan anne ve babalar akşam eve dönene kadar öğrencilerin temiz, güvenli ve huzurlu bir ortamda olmaları sağlanır ve akşamları veliler için günün yorgunluğu sonrasında ızdırap haline dönen ödev çalışmalarına son verilir. Öğrencilerimiz akşam derslerini çalışmış ve ödevlerini bitirmiş olarak eve dönerler.  Sizlerde çocuğunuzla vakit geçirmenin doyumsuz tadına varırsınız.

 

 

2014 YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BASLAMISTIR.
1.DÖNEM: 16 HAZİRAN–11 TEMMUZ

2. DÖNEM:14 TEMMUZ–15 AĞUSTOS

3.DÖNEM: 18 AĞUSTOS–12 EYLÜL

ETKİNLİKLERİMİZ : SATRANÇ,YÜZME,HALK DANSLARI,DRAMA,MATEMATİK,İNGİLİZCE,SİNEMA-TİYATRO,BASKETBOL,TÜRKÇE,MASA TENİSİ,GÖRSEL KONU ANLATIMLI DERSLER,BİLİM-DOĞA GEZİLERİ,PİKNİK,KUM BOYAMA-BASKI BOYAMA,EBRU,KİTAP OKUMA VE KOMPOZİSYON ÇALIŞMALARI

  

 


İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN YURTOĞLU KONUĞUMUZ OLDU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin YURTOĞLU Bilgi Evi’nin konuğu oldu. Kurum Müdürümüz Sn. Ahmet GÜLTEKİN tarafından ağırlanan YURTOĞLU, veli ve öğrencilerimizin yakın ilgisiyle karşılandı. Kurumumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandıran Sn. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin YURTOĞLU’na sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

 

Hüseyin YURTOĞLU Kimdir?

20.02.1956 Ankara Çamlıdere Ahatlar Köyü doğumlu olup; Ahatlar Köyü İlkokulu, Ulubey Orta Okulu, Ankara Atatürk Lisesi,Gazi Eğitim Fakültesi Türkçe Bölümü ve A.Ü. Açık Öğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Tamamlama Bölümlerini bitirmiştir.

 

 BASINDA BİLGİ EVİ

4 Ocak 2014 Tarihli Star gazetesi Ankara eki

4 Ocak 2014 Tarihli Star gazetesi Ankara eki

 


 

BİLGİ EVİ ETÜT MERKEZİ ATIK MALZEME KOSTÜM YARIŞMASI

ATIK MALZEME KOSTÜM YARIŞMAMIZ

ATIK MALZEME KOSTÜM YARIŞMAMIZ

AFERİN ÇOCUKLAR

AFERİN ÇOCUKLAR

 

 

 

 

 

 

 

 


 

BİRE BİR GİTAR DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR

DSC_0416

Yeni katman…

Yoruma kapalı.